Bractwo Złotego Smoka - Champions Online

Polska Gildia Champions-Online Bractwo Złotego Smoka

Ogłoszenie

!!!!!!!!!!!!!!!!!!UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wysyłamy zaproszenia osobom które mają konto na forum SG !!!!!!!!!!!!!!!!!!UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#1 2011-04-05 16:46:29

 LordDarkSpider

http://tnij.org/zlikona

Zarejestrowany: 2011-03-24
Posty: 102

Krótka Historia o Bractwie

A, żeby nie było, to sam wrzucę "naszą historię" (jeszcze nie doszlifowane, ale jest.  Jak doszlifuję to z edytuję )


A, o to krótka nasza historia.

[Bractwo Złotych Smoków- Starożytne Bractwo "wybranych" poprez Bóstwa na Strażników Równowagi. Od wieków Bogowie wybierali niajodważniejszych z odważnych, najprawszych z prawych, najsprawiedliwszych ze sprawiedliwych i obdarowywali ich największą mocą i łaską. Bohaterowie, którzy mieli poprowadzić Grupą Herosów do walki ze złem, które przekroczyło granicę równowagi pomiędzy dobrem i złem. Ponad to, Bractwo Złotych Smoków to tajne stowarzyszenie, które od tysiąc leci posiada swych członków w każdej społeczności. To oni kierują losami ziemi tak, by zawsze była utrzymywana równowaga...]


A żeby nie śmiecić, to edytuję i tu wrzucam update naszej historii.


Tysiące lat temu. Bogowie rozważali jak rozwiązać problem równowagi pomiędzy dobrem. A złem.
Ponieważ od początku istnienia pewnej małej istoty. Zawsze mała istota niszczyła całe dzieło stworzenia jakie robili bogowie. To niepokoiło Bogów, którzy przyglądali się i nie specjalnie chcieli ingerować w swoje arcydzieło, ponieważ tylko jedna mała istota zawsze psuła wszystko. Aczkolwiek ta maluczka istota zawsze im imponowała. Na polecenie Najwyższego Stwórcy, miała część boskich mocy. Często istota ta, Bogów rozśmieszała i smuciła. Zabawiała i drażniła. Była prawie doskonała. Przez co Bogowie też interesowali się jak wykorzysta swój tak wielki dar. Lecz niestety, ich mistrzowskie dzieło znów było zachwiane i mało brakowało, by było zniszczone przez... Ową małą istotę, którą stworzyli na końcu. W końcu Najwyższy Stwórca się rozzłościł. Zwołał resztę bogów i urządził naradę. Narada ta długo trwała. Bogowie zaczęli się kłócić odnośnie maluczkiej istoty. Jedni twierdzili żeby ją zniszczyć. Inni żeby ją zmienić. Jeszcze inni a żeby nic nie robić. Aż w końcu jedna bogini powiedziała, iż zna rozwiązanie. "Trzeba im dać coś, co będzie trzymać równowagę między dobrem a złem, bo zniszczą kolejny raz nasze dzieło. Trzeba dać im Herosów.
Bohaterów, którzy pilnowali by porządku, równowagi, którzy nie będą ani Źli ani Dobrzy. Tacy. którzy byliby sprawiedliwi. I żyliby w tajemnicy, By ani dobre, ani złe istoty nie mogły ich wykorzystać do własnych celów." Najwyższy Stwórca zamyślił się chwilę. "To jest dobry pomysł. Stworzę kolejnego Boga. A będzie nim Temida ślepa i nie ugięta Bogini Sprawiedliwości, która będzie miała swoje ostrza na Ziemi. A będą nimi "Złote Smoki", które będą wybierane z najbardziej odważnych, najbardziej mężnych z maluczkich istot. Z istot, które będą sprawiedliwe oraz rządne sprawiedliwości dla pozostałych istot." Narada Bogów została zakończona. Kilka stuleci później na Ziemi za sprawą Temidy pojawiło się Bractwo Złotego Smoka tajne Bractwo, które od tej pory pilnowało równowagi świata maluczkich istot, Ludzi. Bractwo Przez tysiąc lecia było tajne. Jego wyznawcy i członkowie nie zawsze byli w stanie utrzymać równowagę. Lecz ją przywracali.
Niestety równowaga trwała do niedawna. ostatnie Złote Smoki zawiodły, zostały zdradzone przez zwykłych ludzi, którzy cenili zbyt bardzo zawartość swoich kieszeni oraz ludzi, którzy bezprawnie zagrabili władzę nad innymi ludźmi. Jednak Temida poprosiła Najwyższego Stwórcę o nowych Złotych Smoków, którzy byli by potężniejsi. Stwórca na wieść, iż nie ma już Bractwa. Rozkazał, by kilku Super Bohaterów stało się pierwszymi nowymi Złotymi Smokami, oraz żeby odtworzyli Bractwo Złotego Smoka, które miało za zadanie chronić równowagi głównie przed złem, które zawsze mnożyło się w mgnieniu oka. Na szczęście Temida znalazła pięciu potomków Złotych Smoków, którzy byli ukrywani i wychowywani przez ostatnich z ocalałych członków Bractwa. 

(ofc. to chyba nie koniec lecz na dziś mam dość pisania mam nadzieję że się podoba w miarę Black-Phoenix tutaj już dałem kilka sformułowań żeńskich  special for you
P.S. Płeć Żeńska nie jest taka słabsza, jest po prostu piękniejsza )

Ostatnio edytowany przez LordDarkSpider (2011-04-23 00:23:49)

Offline

 

#2 2011-04-11 01:21:58

Black-Phoenix

Skryba

Zarejestrowany: 2011-03-30
Posty: 24

Re: Krótka Historia o Bractwie

Ej, jeśli mogę sie w trącić, powinna być wzmianka o tym że są też w bractwie strażniczki a nie tylko płeć męska ;p Proszę tutaj nie dyskryminować płci słabszej ;p

Offline

 

#3 2011-04-11 08:44:40

 Lobia

http://tnij.org/zlikona

3364356
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2011-03-28
Posty: 82
WWW

Re: Krótka Historia o Bractwie

Black-Phoenix napisał:

Ej, jeśli mogę sie w trącić, powinna być wzmianka o tym że są też w bractwie strażniczki a nie tylko płeć męska ;p Proszę tutaj nie dyskryminować płci słabszej ;p

Zgadzam się nie wolno omijać płci pięknej, a tak nawiasem zamiast samemu tworzyć historię SG to może lepiej wspólnymi siłami. Przynajmniej coś może by się działo na tym forum


______________________________________________________________________________
http://img28.imageshack.us/img28/6665/sygnatura9kh.jpg

Offline

 

#4 2011-04-12 02:52:41

 LordDarkSpider

http://tnij.org/zlikona

Zarejestrowany: 2011-03-24
Posty: 102

Re: Krótka Historia o Bractwie

Chmm ... jednak Gość od P.O. w szkole miał rację: "Kobiety nie są ludźmi, tylko to najwyraźniej inny gatunek. Skoro krzycząc "Człowieku" na ulicy odwrócą się w 87% sami mężczyźni" 

Chodzi tu o to, iż historyjka jest napisana ogólnikowo. Nie ma tu podziału na płeć taką czy inną. Przynajmniej niezauważyłem nic poza "najmężniejszych z mężnych" co poprawiłem na bardziej pospolite określenie "naodważniejch z odważnych". Ponieważ chyba tylko to sformułowanie "podpowiadało" błędnie poniekąd (Fakt dawniej mówiono na faceta "mąż". Ale określenie mężny/mężna to, to samo co odważny/odważna. Lecz to pierwsze stanowczo donioślej brzmi), że chodzi tylko o facetów.

Natomiast "Strażników" to też określenie liczby mnogiej bo jak zobaczysz 3 stażników i 7 strażniczek miejskich(na przykład) to powiesz "idzie 10 stażników miejskich" biorąc po uwagę liczebność. Ale też zwracasz sie (wiedząc że 10 strażników: 3x facet 7x kobieta) Czy to nie należy do obowiązku Strażników Miejskich wypisywanie kwitów, za załatwianie potrzeb w miejscu publicznym?
Ale mogę spróbować coś wymyślić. Zobaczymy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Groveland worldhotels